„Спартак” пада от „Видима”, Шведа удря греда
„Спартак” пада от „Видима”, Шведа удря греда / moreto.net

Отборът на „Спартак” Пд загуби с 0:1 от „Видима - Раковски” в контролна среща играна в Поморие. Голът отбеляза юношата на „Локомотив” Пд Георги Стоянов в 60-ата минута, след като се оказа най-съобразителен при меле в наказателното поле на пловдивчани. През по-голямата част от двубоя играта бе равностойна, а головите положения не изобилстваха. Момчетата на Николай Киров имаха възможност да поведат в резултата преди почивката, но ударът на завърналия се от „Локомотив” Сф Ивайло Димитров срещна гредата.

Спарингът поради здравословни проблеми пропуснаха опитните Тодор Симеонов и Христо Стаев.

Стартовият състав на „Спартак” Пд: Денчев; Аргиров, Люб. Николов, Люд. Николов, Ибрахим; Ценовски, Батинов, Христов, Павлов; Димитров, Кънчев