С мини чопър и велосипед си тръгнаха победителите в големия финал на картинг писта Лаута / netinfo
Камен Чернев и Димитър Колев спечелиха състезанията в големия месечен финал по картинг на ученическия шампионат SCHOOL KARTING CUP 2008.

Първи направиха квалификационни серии учениците от 10 до 14-годишна възраст.

Димитър Колев взе първото място в MINI-SCHOOL KARTING CUP в големия финал на SCHOOL CARTING CUP 2008. Той си тръгна с голямата награда - велосипед.

Подгласници на победителя станаха Стоил Барбанаков и Николай Атанасов.

Повреда в карта, възникнала по време на състезателните обиколки, попречи на Спасимир Стоев да се изкачи на почетната стълбичка. Талантливото момче ще наблюдаваме отново в ГОДИШНИЯ ФИНАЛ на LAUTA JUNIOR KARTING CUP, който ще се проведе на 8 ноември.

Победител в TEEN-SCHOOL KARTING CUP стана 15-годишният Камен Чернев. Неговата награда е мини чопър, който обаче ще може да кара едва, след като навърши 16 години.

Подгласници на Чернев в по-голямата възрастова група станаха Мартин Манолов и Мовсес Казазян.