Брестник изпусна да бие Ботев
Брестник изпусна да бие Ботев / netinfo
Йордан Етов спаси Ботев Пд от срамна загуба от третодивизионния Брестник с попадение в 87-та минута на контролната среща между двата тима, играна на стадион „Христо Ботев” и завършила 1:1. Спарингът бе ръководен от треньора на вратарите на „жълто-черните” Димитър Вичев, който освен това изпълняваше ролята и на страничен съдия, тъй като такива нямаше.

Тенчо Тенев пусна в игра предимно футболисти от школата на Ботев. Единствени от титулярния състав на терена се появиха Величко Величков и именниците Георги Какалов и Георги Аврамов.

Резултатът в двубоя откри бившият футболист на Ботев Гриша Иванов в 55-та минута. През всичките 90 минути трудно се разбираше кой отбор се състезава в А, и кой във В група, а на моменти аматьорите, водени от Димчо Беляков, стояха по-добре на терена от полуфиналиста в турнира за Купата на България.