Зендер най-добър на Зимното автошоу в Кюстендил
Зендер най-добър на Зимното автошоу в Кюстендил / netinfo

Васил Тодоров-Зендер с Опел Астра спечели Зимното автошоу, което се проведе на пл. "Велбъжд" в Кюстендил. Той премина трасето за 2,28 мин., към които бяха добавени 10 наказателни секунди.

Втори в надпреварата остана Станислав Дончев с автомобил Фиат Чинкуеченто. Времето му бе 2,38 мин. с добавени 10 наказателни секунди. Трети в състезанието е  Борислав Вучков с "Хюндай", а четвърти и пети са двама участници от Благоевград- Венци Ридарски и Радослав Олев.

В Зимното автошоу около елхата в Кюстендил участваха 16 състезатели.Наградите за победителите бяха осигурени от СБА-Кюстендил.

За Зендер това е втора победа, след като в последните две издания на шоуто той завършваше трети.

Васил Тодоров участва с Опел Вектра на закриването на Дрифт шампионата на писта Дунев мотор спорт в Студентски град.