Зендер най- бърз на Тайм Атак във Видин
Зендер най- бърз на Тайм Атак във Видин / личен архив

Най- големият си успех до момента постигна клуб "Васко- Зендер мотор спорт". Състезателите му спечелиха 4 купи от 3- тия кръг на автомобилната надпревара "Тайм Атак". Състезанието се проведе на трасето на специалния етап на рали "Вида".
Васил Тодоров- Зендер победи в класовете М2 / модифицирани автомобили до 2 000 кубика / и М3 / над 2 000 кубика /, с неговата "Опел Астра". Зендер оглави и генералното класиране, като даде най- добро време. Той постави и рекорд на трасето.

Зендер най- бърз на "Тайм Атак" във Видин

Друг кюстендилец Ясен Николов, с "Хонда Сивик" е №1 в клас S2 / серийни автомобили до 2 000 кубика /.
Кметът на Видин Герго Гергов откри 3- тия кръг от "Тайм Атак", на официална церемония на площада, като всички участници направиха почетна обиколка на града, патрулирани от полиция.
Следващият кръг от надпреварата е през септември в Плевен.