Виктор Ранов доказа, че в СКДС Велбъжд се работи
Виктор Ранов доказа, че в СКДС Велбъжд се работи / Личен архив

Виктор Ранов спечели бронзов медал от Държавния личен шампионат по джудо за младежи. Възпитаникът на кюстендилския клуб по джудо и самбо „Велбъжд" се качи на почетната стълбичка в категория  +100 кг. Виктор Ранов постигна 3 победи и допусна само 1 загуба. В спор за бронза той надделя над противника си с оценка ИПОН. В тази категория имаше - 21 човека.

Денис Боянов - 100 кг. - 5 място.

„Доволна съм, момчетата показаха и доказаха, че са силни и се противопоставят и на силни отбори. Спортният календар продължава  без прекъсване и не трябва формата им да пада. Желая им още упоритост и сила, както за спорта така и за живота", коментира треньорът Александра Георгиева.

Виктор Ранов доказа, че в СКДС "Велбъжд" се работи
netinfo

Ваня Станоева и Венислава Петрова се класираха на 7- мо място в категориите си- 78 кг и +78 кг. Станислава Димитрова представя кюстендилския „Велбъжд" в категория- 70 кг.