Ветераните на Велбъжд отстъпиха пред наборите от Вихрен
Ветераните на Велбъжд отстъпиха пред наборите от Вихрен / netinfo

Отборът- ветерани на ФК "Велбъжд" загуби с 0:2 от "Вихрен"- Сандански, в мач от Републиканското първенство. Първо Иво Велинов си отбеляза автогол в 18 мин., а Емил Мицански оформи крайното 0:2 в 71- та минута.

Вратарят на "Велбъжд" Красимир Димитров получи червен картон в 58- та минута, за игра с ръка извън наказателното поле, при очевидна възможност за гол. Пропуски за кюстендилци направиха Иван Иванов и Румен Стоилов.

В състава на гостите личаха имената на Тодор Мечев, Марио Костурков, Владимир Каракичев, Атанас Ласков, Пламен Мицански.

За "Велбъжд" играха- Кр. Димитров, Иво Велинов, К. Павлов / 48 мин- Кр. Стоянов /, Вал. Казачки, Емил Манасиев, Емил Барутчийски, С. Деянов, Ив. Иванов, К. Бурнаски / 40 мин.- Емил Стоянов; 53- Антон Селнички /, Румен Стоилов и Антон Стойнев / 58 мин.- Г. Веселинов /. Селекционер- Кирил Станков.