/ СК Тонус
СК "Тонус" стартира състезателната година 2018 година с медали от Държавно отборно първенство за мъже и жени по спортна аеробика и VII Държавно първенство по спортна аеробика клас Б, което се проведе в НСА-София.

Във възрастова група 9-10-Малка формация, клубът от Кюстендил спечели 2 сребърни медал а, от състезателките Димана Йотова и  Рая Ботева.Възрастова трупа 15-19 МФ-2 бронзови медала от Магдалена Зангова и Христина Димитрова. Треньор и съдия на състезанието бе Теодора Воденичарова. Отлично представяне, коментира председателят на клуба Галя Миткова.

СК Тонус стартира състезателната година 2018г с медали
СК Тонус

СК Тонус участва с 2 отбора на Държавно отборно първенство за мъже и жени по спортна аеробика.I отбор спечелиха бронзов медал. Отборът  бе в състав: Силвия Мицова, Михаил Лучански, Деница Милева, Мирияна Стоянова и Елена Димитрова. II отбор заеха 5 място. Отборът бе в състав: Цветина Костадинова, Кристина Борисова, Кристина Димитрова и Христина Петрова.

СК Тонус

Адмирации и за двата отбора. За пореден път кюстендилка печели титлата Мис Маратон- Кристина Борисова, каза за Дарик Галя Миткова.

СК Тонус

Съдия на състезанието-Теодора Воденичарова. Инструктори : Галя Миткова и Ралица Митрева.

СК "Тонус" продължава усилената си подготовка за предстоящите състезания.