Осогово волей с втора нервна победа в лигата
Осогово волей с втора нервна победа в лигата / Дарик- Кюстендил

Кюстендилският "Осогово волей" постигна втора поредна победа в първенството на Любителската волейболна лига. В изключително оспорван и пълен с обрати сблъсък в зала "Осогово", отборът се наложиха с 3:2 гейма над софийския "1М". Това им отрежда първо място в група "Е", на "Б" дивизия.
Домакините загубиха първата част с 20:25 точки, въпреки че поведоха с 14:0 точки. Последва мобилизация  и успех във втория и третия гейм, с по 25:20 точки. Четвъртата част отново предложи много емоции за феновете на волейбола в зала "Осогово", гостите изоставаха със 7 точки, но съумяха да я спечелят с 26:28 точки.
Волейболистите на "Осогово волей" издържаха психически и спечелиха тайбрека с 16:14 точки, а с това и мача с 3:2 гейма.

"Осогово волей" с втора нервна победа в лигата
Съставът на „Осогово волей": Кирил Котев, Нено Ангелов, Младен Кръстев, Бисер Василев, Николай Григоров, Явор Христов, Валери Анастасов, Веселин Николов, Катя Щърбева-либеро, Георги Димитров, Димитър Цветин, Пламен Младенов, Васил Белчев.

Следващият съперник на кюстендилския отбор в Любителската волейболна лига е "Холестеролни лъвове", двубоят е на 29- ти октомври.