Левски си върна на Велбъжд, двама кюстендилци играха за сините
Левски си върна на Велбъжд, двама кюстендилци играха за сините / Влади Владимиров, Дарик- Кюстендил

Юношите старша възраст на „Велбъжд" не можаха да се противопоставят на „Левски" и отстъпиха с 0:2 на стадион „Осогово". Кюстендилци отправиха малко удари към вратата на сините, като най- близко до гола бяха в последните секунди на мача.

"Левски" си върна на "Велбъжд", двама кюстендилци играха за сините

Илия Димитров вкара и двата гола за „Левски". Той бе точен първо в 29- та минута, когато реализира след самостоятелен пробив. Грешка на защитата му позволи да отбележи за 0:2 в 60- та минута.
В състава на „Левски" бяха двама кюстендилци- Владислав Мисяк и Ясен Деянов. Удар на Деянов в 24- та минута бе избит от вратаря Иво Георгиев, а топката срещна гредата.

Владислав Мисяк отново получи повиквателна за юношеския национален отбор до 19 години, като от утре е на лагер- сбор, преди приятелски срещи с Италия и Румъния.

Двата отбора останаха с човек по- малко при една наглед безобидна ситуация в 81- та минута. За удари без топка бяха изгонени Кристиян Станчев от домакините и Сами Ел Джамал от гостите.

Около 300 фенове гледаха мача, но малцина останаха доволни от видяното на терена.

"Левски" си върна за загубата от "Велбъжд" през миналия сезон на стадион "Странджата".