КК Мак Доналд с 6 отличия от Националната купа в Хасково
КК Мак Доналд с 6 отличия от Националната купа в Хасково / netinfo

8 състезатели на кюстендилския карате клуб „Мак Доналд" завоюваха 6 медала- 1 златен, 1 сребърен и 4 бронзови на Национална купа по карате за деца и младша възраст. Турнирът се проведе в Хасково, като в него участваха 261 каретеки от 21 клуба.

При младша възраст, Елеонора Ризова зае първо място в дисциплина кумите, кат. + 50кг.

КК "Мак Доналд" с 6 отличия от Националната купа в Хасково

Калоян Средов завоюва сребърен медал в дисциплина ката и бронзов медал в дисциплина кумите. Васил Павлов е трети на ката, а Изабел Ризова се класира на пето място на кумите.

При децата, бронзови медали за Анна Костадинова в дисциплина ката, а Максимилян Емилов в дисциплина кумите. Мирослав Ледеров и Благовест Кирилов се класираха на пето място в двете индивидуални дисциплини ката и кумите.

Предстоят ни участия на два международни турнира, в Сърбия и Турция, информира треньорът Диляна Владимирова.