Никол Ангелова
Никол Ангелова / Никол Ангелова
Спортен клуб Васил и Георги Илиеви- Кюстендил спечели отборната титла при девойките на Държавното лично- отборно първенство, което се проведе в Ловеч. Шампионки на България станаха Рая Кьосева- 62 кг и Никол Ангелова- 68 кг. Златните медали им бяха връчени от главният треньор на клуба в Кюстендил Валери Райчев.

Иванка Барутчийска от клуб Васил и Георги Илиеви
Рая Кьосева

Сребърен медал за Моника Барутчийска- 57 кг и бронзов за Иванка Барутчийска- 53 кг. Четвърти места за Валентина Николова- 53 и Димитрина Кьосева- 57 кг.
Клуб Васил и Георги Илиеви спечели отборната шампионска титла със 109 точки, като изпревари Атлетик- Пловдив и Левски- София.

В първенството при юношите кюстендилският клуб добави към актива си 2 бронзови медала. Те бяха спечелени от Георги Аначков- 67 кг и Цветелин Йосифов- 87 кг. Сред първите 10 в категориите си се класираха още: Димитър Илиев- 8- ми в кат. 82 кг и Боян Георгиев- 8- ми категория 77 кг.

Отборната титла спечели Левски, пред НСА и Балкан- Ботевград.