Марио Иванов- балкански шампион на ката
Марио Иванов- балкански шампион на ката / КК Шурикен
Марио Иванов от кюстендилския карате клуб „Шурикен” стана балкански шампион на ката. Българският химн звуча за кюстендилеца в залата в Белград, Сърбия. Марио Иванов е роден 2010 година. Той спечели златния медал след 4 победи: над Сърбия 5-0, Босна 5-0, Румъния 5-0 и на Финал над Турция 4-1.

Марио Иванов спечели титлата на ката, при родените 2010 г.
КК Шурикен

Марио Иванов с треньорите си Емил Димитров и Веселин Димитров
КК Шурикен

Урок по родолюбие! Първи ден Балканско първенство, един медал- Златен, утре продължаваме!

Публикувахте от Borislav Ivanov в 27 април 2018 г.

Класирането от първия ден на Балканското първенство на каратеките от „Шурикен”, които са част от националния тим: