/ netinfo
КК "Шурикен" участваха в Международен турнир по олимпийско карате "Белград Трофи" - 06/07 октомври. В първият ден на турнира, България участва с националния отбор- кадети, джуниъри, мъже и жени. 4 бронзови медала за КК "Шурикен" които бяха част от Националния отбор на България.

КК Шурикен на 2 място за Купа Плевен, с 22 медала

Андрей Тодоров се класира на 3 място кумите кадети - 63 кг след 4 изиграни мача, Виктория Венкова е на 3 място кумите кадети -54кг след 3 изиграни мача, Янислав Миленков 3 място кумите кадети - 57 кг след 2 изиграни мача, Велизар Колешаснки 3 място кумите мъже до 21 г. -84 кг след 3 изиграни мача, Веселин Димитров и Велизар Колешански завършиха на 5 място в отборно кумите при мъжете.

КК Шурикен с 9 национали на лагер в София

Te ще представят България на Световното Първенство по олимпийско карате в Мадрид началото на ноември категорите -67кг и -84 кг.  Тази година те се състезават за КК "Левски"-София.  Българския отбор спечели 3 златни 3 сребърни и 7 бронзови медала - „Много съм доволен от представянето на всички, направиха добри мачове. Предстои ни национална купа в Габрово на 20-21 октомври”, заяви Веселин Димитров.