/ СК Олимпик
Гимнастички от спортен клуб "Олимпик" участваха в Международен турнир по художествена гимнастика в Стара Загора, който се организира за 16-ти пореден път от Спортен клуб “Импала”.

Рая Сръндева спечели бронзов медал на лента и е 4-та на обръч при Девойки младша възраст - А кат. Елизабет Шопова е с бронзово отличие от многобоя при Девойки старша възраст- Б категория. Тя спечели и бронзови медали на топка и бухалки.

Изабела Асенова при девойки младша възраст до 10 г. - А кат. е на 7-мо място в многобоя, класира се на 6- то място на обръч и на 6-то място на въже. Елисавета Лепопелска е 5- та на без уред при Девойки младша възраст до 10 г. - А кат. Треньор и съдия - Мая Юн.

Гимнастички от спортен клуб "Олимпик" на турнира на Импала
СК Олимпик

СК Олимпик

СК Олимпик

СК Олимпик

В Купа Импала участваха 380 гимнастички от 23 клуба от България, Белгия и Украйна.

Турнирът се организира със съдействието на Община Стара Загора, Българската федерация по художествена гимнастика и спонсори.