Десислава Александрова и Михаил Лучански с медали за Тонус от ДП
Десислава Александрова и Михаил Лучански с медали за Тонус от ДП / netinfo

Сребърен и бронзов медал спечелиха състезателите на спортен клуб по аеробика "Тонус" от Държавно първенство по спортна аеробика за деца, юноши, девойки, мъже и жени, което се проведе в Боровец.
Кюстендилският клуб изненада конкуренцията  и вдигна публиката на крака със смесена двойка- Десислава Александрова и Михаил Лучански, които спечелиха сребърните медали на шампионата. Александрова се завърна в големия спорт, 10 години след като бе прекратила кариерата си. Тя завърши НСА и в момента тренира най- малките възпитаници на клуба.
Михаил Лучански добави към колекцията си от успехи и бронзов медал от индивидуалната надпревара при мъжете / 18+ /. Той завършва през тази година средното си образование.

Детската тройка на клуб "Тонус" влезе на финала при 9- 11 годишните и се класира на 7- мо място, в състав- Ивена Шопска, Анна- Мария Атева и Алена Александрова. Шопска е 11- та в индивидуалната надпревара.

Ивана Георгиева представи достойно кюстендилския клуб при девойки старша възраст-15-17 г., като завърши на 12- то място. Виктория Георгиева е 15- та при девойки младша възраст-12-14 г.
Треньор-Галя Миткова. Съдия-Соня Александрова.