Целувка донесе точка на юношите на „Велбъжд
Целувка донесе точка на юношите на „Велбъжд / Влади Владимиров, Дарик- Кюстендил

Юношите старша възраст на „Велбъжд" стартираха с равен мач пролетния полусезон в Елитната група до 19 години. Те завършиха 1:1 със „Светкавица"- Търговище на стадион „Странджата", пред около 200 фенове.

Целувка донесе точка на юношите на Велбъжд"

Гостите първи вкараха гол, в 26- та минута бе точен Иван Георгиев. Кюстендилци имаха няколко чисти положения за гол, но не успяха да ги оползотворят, като пропуски направи Ивелин Георгиев. Той обаче бе на точното място в 75- та минута. След обсъден пряк свободен удар, капитанът Костадин Куков взе топката, целуна я за късмет, центрира, Ивелин Георгиев се извиси над всички във вратарското поле и отбеляза с глава за 1:1.

Голмайсторът за „Велбъжд" бе сменен минута по- късно, заради контузия. Вратарят Иво Георгиев също направи силен мач, като спаси опасни удари.

Съставът на "Велбъжд": Иво Георгиев, Мартин Мицов, Денис Николов, Радостин Велинов, Станислав Пенев, Милен Кирилов, Кристиян Панов, Ивелин Георгиев, Валери Максимов, Владислав Георгиев, Костадин Куков / Денис Личина, Денис Нечемски, Любослав Александров, Алекс Маринов /.