Бронзов медал за щафетата на „Цвети Кирилова
Бронзов медал за щафетата на „Цвети Кирилова / Личен архив

Щафетата на кюстендилския клуб по лека атлетика „Цвети Кирилова" спечели бронзовите медали от Националния шампионат при жените, на 4 х 100 метра. Отличията заслужиха Юлияна Димитрова, Никол Стамболийска, Снежина Стоянова и София Станоева. Първото място е за щафетата на КЛАСА, втори са „Атлетик"- София.
Лекоатлетките спечелиха първия си медал от първото им участие при жените. Юлето е още старша възраст, като всички се пребориха за медала, достойно в дъжда, коментира пред Дарик треньорът им Цветелина Кирилова.

Бронзов медал за щафетата на Цвети Кирилова"

Малко не достигна на щафетата на клуб „Цвети Кирилова" да спечели медал и от бягането на 4 х 400 метра, където финишира 4- та.
Малко не достигна на Никол Стамболийска да се класира за финала на 200 метра, като тя даде 8- ми резултат. Стамболийска е с 4- то време в сериите на 400 метра.
Юлияна Димитрова се представи много добре в надпреварата на 400 м. с препятствия, където финишира на 6- та позиция.