СКБ Димитровград спечели международния турнир
СКБ Димитровград спечели международния турнир / netinfo

Спортният клуб по борба „Димитровград" спечели отборната надпревара в Третия международен коледен турнир по борба свободен стил за деца и подготвителни групи. Оспорваното състезание приключи късно вчера в спортна зала „Младост" в Димитровград. С 8 шампионски титли, 8 сребърни медала и 7 трети места тимът на домакините заслужено спечели отборно, коментират организаторите от община Димитровград. Втори в отборното класиране остана гостуващият тим от Одрин, а трети- този от Стремци.

Резултатите от турнира за пореден път затвърдиха лидерската позиция на Спортен клуб по борба „Димитровград" в тези възрастови групи и доказват качествената и ефективна работа на треньора Салим Наим, коментира президентът на клуба Георги Петров.

Над 200 състезатели от 16 спортни клуба взеха участие във вече традиционния за Димитровград коледен турнир по борба.