Нови успехи за димитровградския клуб по борба
Нови успехи за димитровградския клуб по борба / СКБ-Димитровград

За нови успехи на състезателите си съобщават от спортния клуб по борба в Димитровград. В Държавния лично-отборен шампионат за мъже и жени  клубът завоюва 4 медала. При жените Виктория Бобева спечели безпроблемно поредната си титла в категория 69 кг. Нели Георгиева /60 кг/ остана втора. При мъжете Димитър Иванов /65 кг/ е със сребърен медал, а Емин Еминоглу /61 кг/ се класира трети.

В 40-тия Международен турнир по борба св. стил за мъже „Македонски бисер” в Скопие двама димитровградски състезатели, водени от треньора Салим Салим, представяха България. Турнирът е от календара на Световната федерация по борба и участваха 13 държави. Димитровградчанинът Веселин Петров спечели златен медал в категория 65 кг, а Микяй Наим /57 кг/ остана трети, съобщават от спортен клуб по борба „Димитровград”.