249 елхи в коледния конкурс на Димитровград

/ ОП ДМЦ, Димитровград
249 са участниците в димитровградския конкурс „Моето коледно дърво“, който обяви  общинският Детският и младежки център. Най-активни са били учениците от ОУ "Ал. Константинов", последвани от ОУ "Хр. Ботев", с. Крепост и ОУ "Димитър Матевски", гр. Меричлери, отчитат организаторите.

Конкурс за най-красиво коледно дръвче в Димитровград

Награждаването на десетките победители в 4-те възрастови групи, ще е на 12 декември от 18 ч. в зала „Гроссето“. Ще бъдат връчени също две групови и 18 специални отличия за участниците в коледния конкурс.

Първа възрастова група – до 7 години

I място

Жаклина Иванова Желязкова - ПГ към ОУ ,,Хр. Смирненски‘‘ с. Радиево
Подготвителна група към ДГ ,,Лилия‘‘ – 5г.
Андрея Тодорова Манева -IV група ЦДГ ,,Приказка‘‘
Бахрие Юмер –  ДГ ,,Райна Княгиня‘‘
Жулиета Палазова - 3 б Подготвителна група ДГ ,,Райна Княгиня‘‘

II място

Кристиян Стаменов Янев – 6г ОДЗ ,,Радост‘‘
Маруся Велева - ДГ ,,Райна Княгиня‘‘
Пламена Красимирова Костова
Кристина Иванова Добрева –  3-та подготвителна ДГ ,,Звънче‘‘
Ива Миткова Апостолова – ДГ ,,Слънце‘‘ 3 А група
Николета Димитрова Челебиева – ОДЗ 4 ,,Радост‘‘

III място

Снежана Василева Иванова – ПГ към ОУ ,,Хр. Смирненски‘‘ с. Радиево
Милена Руменова Христова – 6г. ОУ ,,Христо Ботев‘‘ с. Крепост
Атанас Даринов Атанасов – ПГ към ОУ ,,Христо Ботев‘‘ с. Крепост
Ани Боянова Янкова - ПГ към ОУ ,,Христо Ботев‘‘ с. Крепост
Русана Атанасова Василева - ПГ към ОУ ,,Хр. Смирненски‘‘ с. Радиево

Втора възрастова група  I – IV клас

I място

Дарияна Йонкова Милкова- 2 а клас СУ ,, Любен Каравелов‘‘
Вероника Величкова Трифонова – 2 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Лазар Миленов Стоянов - 2 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Деница Иванова Янева – 1 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Ана Мария Николова – 1 клас ОУ ,, Пенчо Славейков‘‘
Ивайло Георгиев Попов - 2 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Димитър Тумбалов - 3 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘

II място

Йордан Ангелов Желев – 2 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Ева Петрова Петров-Сатамова -  4 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Илия Димитров Челебиев – 3 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Божидар Делчев Дрочков – 4 клас ОУ ,,Христо Ботев‘‘ с. Крепост
Киара Петрова Стойчева – 4г клас ОУ ,, Пенчо Славейков‘‘
Янислав Станимиров Пиронков - 2 а клас ОУ ,,П. Славейков‘‘
Елена Божидарова Златева – 2 клас ОУ,, Д. Н. Матевски‘‘ гр. Меричлери

III място

Георги Веселинов Петков – 4 клас ОУ ,,Васил Левски‘‘
Даниела Данчева Стоянова - 4 клас ОУ ,,Васил Левски‘‘
Жаклин Бончева Михова - 2 клас ОУ ,, Пенчо Славейков‘‘
Тиана Любомирова Хубенова – 2 клас - ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Виктория Николаева Митева – 2 клас ОУ ,,Св. Св. Кирил и Методий ‘‘
Добромир Тодоров – 3  клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Давид Ангелов Влашев – 3 клас ОУ ,,Хр. Смирненски‘‘ с. Радиево

Групови награди
СИП Технологии и предприемачество - ОУ,, Алеко Константинов‘‘ р-л С. Димчева
СИП Домашен бит и техника – 4 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘

Специална награда
Божидар Бориславов Славов – 2 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Гьокай Мартинов Стоянов - 2 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Мария Иванова - 2 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Елена Божидарова Златева – 2 клас ОУ,, Д. Н. Матевски‘‘ гр. Меричлери
Христина Живкова Велчева – 1  клас СУ ,,Любен Каравелов‘‘
Ема Евгениева Миронова – 3 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Габриела Христова Христова – 1 клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘
Стелиянна Стелиянова Делева – 2  клас ОУ,, Алеко Константинов‘‘

Трета възрастова група – V – VIII клас

I място

Ивет Евгениева Иванова – 7 клас ОУ ,,П. Славейков‘‘
Зоя  Ванева Тодорова – 6 клас ОУ,, Д. Н. Матевски‘‘ гр. Меричлери
Мария Красимирова Христова – 6 клас  ОУ,, Ал. Константинов‘‘
Антоанета Ивова – 7 клас Читалище „Просвета“ гр. Меричлери
Манка Данкова - 7 клас Читалище“ Просвета“ гр. Меричлери
Светослав Петров Николов – 5 клас ОУ,, Ал. Константинов‘‘

II място

Катрин Георгиева Колева – 6 клас ПМГ ,,Иван Вазов‘‘
Габриела Емилова Велева – 5 клас  ОУ ,,П. Славейков‘‘
Елина Валентинова Теодошева – 6 клас ОУ,, Ал. Константинов‘‘
Мария Милева – 5 клас ОУ,, Ал. Константинов‘‘
Виктория Григорова Атанасова – 5 клас СУ ,,Л. Каравелов‘‘
Марина Тодорова - 7 клас ОУ,, Д. Н. Матевски‘‘ Меричлери

III място

Борислава Антонова Пенева – 7 клас ОУ,, Д. Н. Матевски‘‘ Меричлери
Мария Красимирова Христова – 6 клас ОУ ,,Алеко Константинов‘‘
Айсу Орхан Юмер – 7 клас ОУ,, Ал. Константинов‘‘
Анджелика Колева Георгиева  - 5  клас ОУ,, Ал. Константинов‘‘
Ева Халаф Ал Шрафат – 5 клас ОУ ,,П. К. Яворов‘‘
Минка Емилова Николаева - 5 клас ОУ ,,П. К.Яворов‘‘

Специални награди

Радка Георгиева Русева – 7 клас ОУ ,,Хр. Ботев‘‘ с. Крепост
Александър Стефанов – 7 клас ОУ,, Ал. Константинов‘‘
Радослава Миленова Милева- 5 клас ОУ,, Ал. Константинов‘‘
Исус Минков Георгиев – 7 клас ОУ „Хр. Смирненски”
Милен Миленов Макьов -  7 клас ПМГ ,,Иван Вазов‘‘
Борислав Веселинов Христов – 5 клас ОУ ,,Христо Ботев‘‘ с. Крепост
Георги Иванов Гьоков – 7 клас ОУ,,Алеко Константинов”
Николай Димитров Тривски – 6 клас ОУ ,,Васил Левски‘‘
Александър Георгиев Борисов – 5 клас ПМГ ,,Иван Вазов‘‘
Галя Сашева Дамянова – 5 клас ОУ ,,П. Яворов”

Четвърта възрастова група – IX – XII клас

I място
Мария Георгиева Кирева – 11 б клас ПEГ ,, Д-р Иван Богоров‘‘
Гергана Атанасова Ангелова – 10 а клас ПГ ,,Проф. д-р Асен Златаров‘‘
II място
Таня Венциславова Танева – 10 клас ПГ,,Проф. д-р Асен Златаров”
Гергана Запрянова Господинова – 10 клас ПГ,,Проф. д-р Асен Златаров”