Добруджа 07 отстъпи на румънския Томис
Добруджа 07 отстъпи на румънския Томис / netinfo

Мъжкият волейболен тим на „Добруджа 07” направи полезна проверка преди гостуването си на "Пирин" в среща от 11-ия кръг на Суперлигата при мъжете. Възпитаниците на Мирослав Живков отстъпиха с 4-1 гейма на румънския "Томис" - (Констанца) пред близо 400 зрители в зала "Добротица", информираха от пресцентъра на клуба.

Гостите, водени от бившия национален селекционер Мартин Стоев, в чийто тим като титуляри играят българите Андрей Жеков, Дмитрий Бахов и либерото Владислав Иванов, спечелиха първите три части с 25-21, 25-21 и 25-20. Двата тима изиграха пет гейма в спаринга, като в четвъртия северните ни съседи, които са четвъртфиналисти в силния евротурнир за Купата на ЦЕВ, надделяха с 26-24, а в последната част домакините се наложиха с 15-11 т.

Тимът на „Добруджа 07”  ще направи днес в разлог 2 тренировки в залата на предстоящия противник. Мачът между двата отбора е този петък.