Първенство по кик бокс в Каварна
Първенство по кик бокс в Каварна / netinfo
8 медала спечелиха състезателите на каварненския спортен клуб "Ринг" на Държавното отборно първенство по кик бокс в стил „фул контакт“. Срещите се проведоха в спортна зала „Олимпиада“ в Каварна. В официалното откриване кметът на Община Каварна Нина Ставрева пожела на участниците спортен хъс и успех в играта.

В състезанието се проведоха 36 срещи с участието на 13 клуба от страната, между които и спортен клуб "Ринг", Каварна, с треньор Ердоан Демиров. Те взеха участие с 8 състезатели, от които трима станаха златни и пет - сребърни медалисти. Шампионите на Каварна са Ивайло Йорданов, Атанас Йорданов и Василен Димитров.

Първенството завърши с награждаване на класиралите се състезатели, а наградите бяха връчени от кмета Нина Ставрева. Благодарности бяха отправени към Община Каварна, Българска федерация по кик бокс и май тай и Спортен клуб „Ринг“ за отличната организация.