Три купи и осем медала за бургаската полиция
Три купи и осем медала за бургаската полиция / ОДМВР - Бургас

Три купи и осем медала, от които един златен, четири сребърни и три бронзови, спечелиха състезателите от Областна дирекция на МВР на приключилия в Каварна Републикански преглед по лична защита и карате.

В шампионата участваха 24 полицейски дирекции с общо 90 състезатели. От Бургас на татами излязоха седем служители: Румен Коларов,  Борис Георгиев, Венилин Русинов, Атанас Караиванов, Павел Димитров, Милен Джинавийски и Радостина Николова.

В „полицейска лична защита” отборът завоюва трето място – Венилин Русинов и Радостина Николова и четвърто място – Павел Димитров и Милен Джинавийски.

В карате „кумите” до 67 кг. златен медал спечели Венилин Русинов, сребърен медал в същата категория – Павел Димитров, в категория до 84 кг. – сребърен медал за Борис Георгиев, а Атанас Караиванов е на четвърто място.

В крайното комплексно класиране ОДМВР – Бургас зае призовото второ място, на три точки от ОДМВР – Пловдив.