„Аякс” пак извади шампион
„Аякс” пак извади шампион / netinfo

Владимир Миляков от бургаския кикбокс клуб „Аякс” стана шампион при 67- килограмовите, на Държавното първенство в стил „лоу кик”, което се проведе през почивните дни в шуменската зала „Младост”. В оспорваното състезание участваха 86 представители на 26 клуба от цялата страна.

Владо се окичи с шампионската титла след три победи, последните две от които спечели с нокаут. Другият боец от „Аякс” Иван Павлов се качи на трето място на почетната стълбичка, след като на полуфинала изгуби с 2:1 съдийски гласа от представител на домакините.

Старши-треньорът Йордан Дичев сподели за Дарик, че е доволен от представянето на младите надежди в един от най-тежките стилове в кикбокса, но продължава усилената подготовка за Републиканското първенство в стил „фул контакт”, след 10 дни, в Каварна.