Акулите биха, вече са на трето място
Акулите биха, вече са на трето място / снимка: Пресцентър Черноморец Бургас

„Черноморец Бургас” победи преди минути отбора на „Славия” София на свой терен и събра 18 точки, с които застана на трето място във временното класиране в „А” група. Така „акулите” прекъснаха и победната  серия от четири успеха на „белите”.

Още в първата минута Радослав Димитров от „Славия” си вкара автогол, а черноморци показаха надмощие, което получи числен израз в 43- тата минута, когато Енис Хайри стреля, вратарят Стефано Кунчев изби, но вторият му удар влезе в мрежата.

Три минути след почивката, Илия Илиев от отбора на гостите шутира силно отдалеч, топката се спря в Колев, който се оказа сам срещу Паскал Борел на вратата и реализира за 2:1. Мачът свърши така, но "Черноморец Бургас” имаше още голови положения.