Вихрен с втора победа за 24 часа
Вихрен взе втора победа в рамките на 24 часа, след като надделя над Малеш (Микрево) с 2:0. Головете за тима на Коко Динев, който отново изгледа двубоя, вкараха португалецът Уго Сантош в 16-та минута и Десислав Русев в 38-та от дузпа. Това бе първо попадение за голмайстора на Източната Б група за новия му отбор. Старши треньорът на Вихрен Филип Филипов даде почивка на гръцките звезди Маладенис и Зографакис, но за сметка на това в игра влезе бразилецът Ешкердиня. През второто полувреме той замени 10-те полеви играчи и пълни 90 минути за Вихрен записа единствено вратарят Годжев. Закономерно, с оглед на направените смени, качеството на игра падна, но Иво Димитров можеше да вкара трети гол за санданчани в 85-та минута, но ударът му бе избит от гол линията. В ответната атака Саватов от воле нацели напречната гредата и пропусна най-чистото положение за Малеш.

Успоредно с мача, кондиционният треньор на Вихрен Чудомир Чокаров направи тренировка на бразилците Мануел и Еривертон, както и на Марсел Еламе и Рафаел, тъй като кариоките са назад с подготовката.

Следващата контрола на Вихрен ще е сряда, 28 януари, 14 часа Септември (Симитли).