Вихрен и Сливен на 1/8 финал за купата
Вихрен и Сливен на 1/8 финал за купата / netinfo
Отборите на Сливен и Вихрен очаквано се класираха за осминафиналите в турнира за Купата на България след очаквани победи.

Отборът на Йордан Лечков и Драголюб Симонович победи с 2:0 като гост Миньор Раднево. Точни за войводите бяха Владимир Зафиров в 72-ата и Иван Стоянов в 86-ата минути.

Вихрен също бе особени затруднения се наложи при визитата си на втородивизионния Любимец с 2:1. Санданчаните поведоха с гол на Светослав Георгиев в 34-ата минута, а Христос Аритзих удвои в 46-ата. Емил Петков отбеляза почетното попадение за домакините от Любимец в първата минута от добавеното време на мача.

В сряда предстоят още десет двубоя от 1/16-финалите за Купата на България, в четвъртък се играят още три, а на 26 ноември е столичното дерби между Локомотив София и Левски.