Отборът на Тим 100 записа втора победа срещу Евробаскет
Отборът на Тим 100 записа втора победа срещу Евробаскет / netinfo

Отборът на Тим 100 записа втора поредна победа в мач от третия кръг на ЮАБЛ "Старт" срещу младия отбор на Евробаскет с резултат 69:65.

Още от самото начало по-опитният състав на Тим 100 натрупа разлика, която на моменти през срещата стигаше 21 точки. През второто полувреме и най-вече в последвата четвърт на двубоя, състезателите на Евробаскет се опитаха да направят срещата по-интересна като успяха да заличат пасива, който бяха натрупали.

В крайна сметка Тим 100 не допусна изненада и записа втора победа, с което излезе начело в класирането на Югозападна Аматьорска Баскетболна лига "Старт".

За Тим 100, най-много точки вкараха Огнян Манолев (21 т.), Ивайло Атанасов (10 т.), Георги Атанасов (10 т.), Райко Зашев (8 т.)

За Евробаскет най-резултатни бяха: Петър Михайлов (26 т.), Никола Чучуков (11 т.) и Георги Дивилски (10 т.)