Новият Пирин би новия Марек
Новият Пирин би новия Марек / netinfo
Обединеният тим на Благоевград Пирин спечели с минималното 1:0 контролата с дупнешкия Марек. „Орлетата” имаха повече възможности за гол, но стигнаха само до едно попадение чрез Калоян Стоянов в 7-ата минута.

Стоянов се възползва от центриране на Галчев и с глава прати топката в мрежата на съперника. Марек обаче отново загатна, че през втория полусезон няма да бъде боксова круша в Западната Б група особено след завръщането на братовчедите Кючукови и старши треньора Атанас Джамбазки.

Петър Михтарски направи повече смени, като използва двете полувремена, за да даде шанс на две различни единадесеторки.

Във втората половина на първото полувреме мачът малко се поизнерви и това накара реферът Иван Бабанов да покаже по два жълти картона на двата тима.

През втората част на мача нямаше кой знае какви положения за гол, а двубоят премина под непрекъснатия дъжд в Сандански. Изкуственият терен в южния град обаче издържа и предложи добри условия за футбол.