Малеш - Микрево с нова победа
Малеш - Микрево с нова победа / netinfo

Новакът в западната "Б" група Малеш продължи доброто си представяне в контролите, след като днес в Костенец победи с 2:0 Брестник. Възпитаниците на старши треньора Пламен Мицански дръпнаха в резултата още в 8-та минута, когато Симеонов се възползва от добро подавене на Сакаджийски и откри резултата.

15 минути след подновяването на играта резервата Карачоров добави втори гол за Малеш. Той бе оставен непокрит в 61-та минута и с удар от пет метра удвои. Малеш няма загуба до момента в Боровец, където кара подготвителен лагер.

Тимът от Микрево освен Брестник победи и Чавдар - Етрополе, а с тима на безработните футболисти завърши наравно 0:0.