Беласица с успех преди пролетния дял
Беласица с успех преди пролетния дял / netinfo

Беласица победи с 1:0 втородивизионния Пирин Банско в последна контрола преди началото на пролетния дял на шампионата.

В иначе скучната продукция, петричани стигнаха до победата с гол на хърватина Иван Сертич в 72-ата минута. Тогава нападателят, който днес празнува 24-ия си рожден ден, вкара с глава след центриране отдясно на Георги Бижев.

Футболистите на треньорския тандем Борис Николов – Красимир Манолов бяха близо до изравняването в 80-ата минута, но вратарят на Бела Ангел Манолов по блестящ начин отрази удар на Цветан Павлов.

Играчите на Добри Митов ще проведат само едно занимание утре, след което ще бъдат пуснати в почивка, за да се съберат отново в понеделник, като през цялата седмица подготовката ще бъде насочена към сблъсъка с шампиона ЦСКА.