10-то юбилейно дамско рали се проведе в Благоевград
10-то юбилейно дамско рали се проведе в Благоевград / netinfo
Десето юбилейно дамско рали „Пирин 2008” се проведе на Международния ден на жената в Благоевград.

22 участници жени от София и Благоевград се състезаваха в три кръга- змиорка, градско ориентиране и майсторско умение.

На първото престижно място в генералното класиране се нареди Мануела Костадинова от София, на второ място се класира Ростислава Николова също от София и третото място зае Мариана Колева.

На победителките бяха връчени почетни купи.На паралелния слаом най-добре се представи Мануела Костадинова, която спечели купата на кмета на Благоевград-Костадин Паскалев.

Организатори на ралито са община Благоевград и автомобилен спортен клуб „ Диамо”.

За участие в подобно рали възрастови ограничения няма-обясни преседателят на автомобилен спортен клуб „ Диамо”- Георги Стоянов. Основното изискване е да членуват в даден клуб.