Желев игра при загуба на Оцелул
Желев игра при загуба на Оцелул / netinfo
Живко Желев игра един час при загубата на неговия Оцелул Галац с 1:4 като гост на Поли Тимишоара в мач от 11-ия кръг на румънското първенство.

Тимът от пристанищния град нямаше почти никакъв шанс срещу лидера в класирането в първенството на северната ни съседка. Въпреки че откриха чрез Даниел Стан в 35-та минута, възпитаниците на Петре Григораш допуснаха много бърз обрат в резултата.

В 39-та Валентин Борш изравни, а само 60 секунди по-късно австралиецът Джонатан Макейн изведе домакините напред. През второто полувреме тимът от Тимишоара продължи да доминира и вкара нови два гола – чрез Артьом Карамян в 60-та и 70-та минути.

Бившият бранител на Литекс остана на терена до 59-та минута, когато бе заменен от Йорга.

В друг мач от днес Глория падна у дома от Дачия с 0:1.

С победата Поли запази лидерската си позиция впървенството с 27 точки от 11 мача, пред Клуж и Унирея с по 23 и мач по-малко. Оцелул е 10-ти с 12-ти точки от 11 двубоя.