Загуба за юношите ни в поредната контрола
Загуба за юношите ни в поредната контрола / netinfo
Юношеският национален отбор по футбол до 19 години допусна втора загуба по време на подготвителния си лагер в Германия преди Европейското първенство в Чехия. Момчетата на Михаил Мадански отстъпиха на втория тим на Волфсбург с минималното 0:1 в третата си контрола.

През първото полувреме двата отбора не успяха да си отбележат гол, като единственото попадение падна в 60-та минута.

Въпреки това повечето от юношите показаха хъс и желание за победа, но така или иначе не успяха да реализират положенията си пред вратата на немския отбор.

Това бе и последната контрола на националния ни тим в Германия, като преди това юношеската формация на България записа едно поражение с 0:3 от Падерборн и победа с 3:1 срещу сборен тим на областта Люнебург.

Шампионата на Стария континент в Чехия ще се проведе от 14 до 26 юли, като момчетата на Михаил Мадански се паднаха в една група с тимовете на Испания, Германия и Унгария.