Ювентус бит от азиатци
Ювентус бит от азиатци / netinfo

След като Реал Мадрид бе треснат със срамното 1:4 от Ал Насър в Саудитска Арабия и Ювентус не остана по-назад, губейки от азиатци.

Футболистите на Старата госпожа, които спечелиха бронзовите медали след завръщането си в Серия А, бяха победени от отбора на Саут Чайна в Хонг Конг в първия си мач от далечното турне.

Сантос изведе напред шампиона на Хонг Конг напред в средата на първото полувреме. Детиньо удвои за азиатците, две минути преди края а Йонатан Зебина вкара с глава почетното попадение за Юве.

Гулиелмо Стендардо можеше да изравни за италианците в последните секунди, но от въздуха стреля над вратата.

Тимът на Клаудио Раниери е в Азия без голяма част от титулите си, които се готвят за участие на Евро 2008 в Австрия и Швейцария.

Следващият мач на Юве е в китайския град Шанхай в събота, а на 30 май бианконерите ще бъдат в Австралия и ще играя приятелска среща в Мелбърн.