Юри Галев вади Рилецо срещу Велбъжд
Юри Галев вади Рилецо срещу Велбъжд / netinfo

Президентът на Рилски Спортист поиска да извади тима си в 68-ата минута на двубоя с Велбъжд, когато Рилецо остана с девет човека.

В крайна сметка Галев се отказа от идеята си и двубоят завърши успешно при резултат 2:1 в полза на домакините от Кюстендил с голове на Георги Даскалов и Деан Велков в 3-ата и 84-ата, а Михайлов отбеляза единственото попадение за гостите от Самоков в осмата минута.

В мача бяха показани общо четири, по два за двата отбора. Червени картони получиха Михаилов и Димчо Маринов от Рилски спортист в 62-ата и 68-ата минути, като заедно с Маринов бе изгонен и Даскалов, а съотборникът му Иво Иванов пое по пътя към съблекалните в 77-ата минута.

Другите резултати:

Монтана - Спартак Плевен 3:0 (1:0 Антонов 1’, 1:0 Станимир Георгиев (д) 30’, 3:0 Станимир Георгиев 52’)

Спортист - Чавдар Етрополе 0:1 (0:1 Георгиев (автогол) 46’)

Етър - Пирин Гоце Делчев 0:0

Чавдар Бяла Слатина - Миньор Перник 2:2 (0:1 Ашимов 30’, 0:2 Руменов 58’, 1:2 Николов, 83, 2:2 Николов 89’)

Академик - Белите орли 0:0