Вихрен с престижно реми
Вихрен с престижно реми / netinfo
Отборът на Вихрен постигна престижно реми 2:2 срещу сръбския Цървена Звезда в кипърския курорт Агия Напа.

„Звездашите” поведоха още в 10-та минута, когато Аду с великолепен пас намери Трайкович в наказателното поле, който със силен удар от 10 метра простреля Шейтанов.

В 30-та минута след центриране на Боржанович от фаул, Христозов си вкара нелеп автогол и Цървена звезда поведе с 2:0.

Все пак в последната минута от редовното време на първото полувреме Еривертон със силен удар от фаул изпрати топката в горния ляв ъгъл на Банович и Вихрен намали на 1:2.

През второто полувреме определено футболистите на Вихрен се представиха по-добре и логично стигнаха до изравнително попадение.

В 70-та минута натискът на Вихрен бе увенчан с гол. Петър Димитров напредна от центъра, след което стреля силно от 20 метра, топката рикошира в крак на защитник и прехвърли вратаря Банович.

На 13-и февруари Вихрен играе поредната си контрола в кипърския курорт Агия Напа, като санданчани ще се изправят срещу Дубница.