Вихрен потопи в класичекса скръб Марек
Вихрен потопи в класичекса скръб Марек / netinfo
Вихрен победи с 3:0 Марек в мач от 27-я кръг в А група и по този начин прати почти сигурно дупничани в Б група.

Гостите откриха още в началото на мача – в 13-та минута Еривертон се превърна в голмайстор за гостите. Последните получиха правото да изпълнят пряк свободен удар фронтално на 23 метра от вратата. Еривертон би неспасяемо в долния десен ъгъл на Белчев.

Другите две попадения във вратата на Марек паднаха през втората част. Първо влезлият като резерва Карадимитрус удвои в 75- та, след като засече центриране отдясно.

Три минути по-късно – в 78-та – Симович засече с глава центриране отляво оформи пълния кошмар за дупничани – 3:0 за Вихрен.

След днешното поражение Марек заема предпоследното място с актив от 18 точки, а Вихрен е на 10-то с 30.