В скучен мач Черно море победи Несебър
В скучен мач Черно море победи Несебър / netinfo
Черно море победи трудно Несебър с 1:0 в последния си контролен мач преди началото на пролетния дял от първенството.

Двата отбора изиграха много слабо първо полувреме. Домакините бяха по-активни, но трудно стигаха до стрелкови позиции, а играта бе изключително разпокъсана.

В 31-та минута съдията показа червен картон на Тодор Тимонов от Несебър за реплика. Четири минути по-късно на негово място в игра се появи Добрев.

Най-чистото положение за гол бе в 39-ата минута, но Да Силва пропусна. През втората част двата отбора не сътвориха нищо запомнящо се.

В 83-тата минута Черно море успя да отбележи гол. Негов автор стана Мирчев с глава. В 87-ата минута Митев от Несебър получи втори жълт и съответно картон за грубо нарушение.