В Порто оптимисти преди реванша с Шалке
В Порто оптимисти преди реванша с Шалке / netinfo

В тима на Порто все още вярват, че могат да отстранят отбора на Шалке в Шампионската лига, въпреки минималната загуба, която претърпяха снощи в Германия.

Португалският шампион загуби с 0:1, като в самия край на мача Лисандро Лопес пропусна отличен шанс да изравни резултата.

„Изиграхме слаба първа част, но след това контролирахме мача. Ако имахме малко повече късмет можехме и да отбележим. Пропуснахме няколко шанса през второто полувреме, а в мачовете от Шампионската лига обикновено това е от ключово значение”, заяви централният бранител на „драконите” Педро Емануел.

„Резултатът е негативен, но ще се класираме у дома. Сигурен съм, че можем защото не сме по-слаби от германците. С порекрепата на нашите фенове на „До Драгао”, съм убеден, че крайният изход от двубоя ще е такъв, какъвто очакваме”, каза още опитният футболист.