Спартак с победа при представянето си
Спартак с победа при представянето си / netinfo
Спартак Варна победи втородивизионния Волов Шумен с 4:2 в контрола във Варна. Преди нейното начало Спартак бе официално представен пред феноветете.

През първите 45 минути двата тима си отбелязаха общо четири гола и се оттеглиха на почивката при 3:1 за Спартак. Венци Маринов откри резултата за „соколите” от воле в 26-та минута. В 42-та Велимир Иванович бе изведен в наказателното поле от Байрактаров, но бе фаулиран и съдията отсъди дузпа, при която Даниел Моралес бе точен за 2:0. Провинилият се за Шумен при фаула Ирфан бе изгонен и заменен от негов съотборник. Велимир Ивмванович направи резултата класически след добро взаимодействие между Малинди и Байрактаров. Фахрединов намали на 1:3 в 45-та.

Нови две попадения паднаха през второто полувреме. Малинди се разписа за Спартак в 82-ата, а Тодоров реализира в 85-ата за гостите. Участие в контролата не взе полският нападател Гжегош Печна. Утре в морската столица ще пристигне португалски халф, а до два дни това ще стори и Стойко Сакалиев.