Спартак Пловдив загря за Бенковски
Спартак Пловдив загря за Бенковски / netinfo
Победа с 3:0 постигна Спартак Пловдив в днешната си контролна среща с Елегант Хисар, съобщава официалния сайт на клуба. Спартаклии удариха три греди и направиха куп пропуски през първото полувреме на контролата с Елегант.

Йордан Христов вкара още в четвъртата минута с воле с левачката. Голът падна след пробив отдясно и страхотно центриране на Ники Павлов. Второто попадение заби Павлов в самия край на полувремето след пас на Кънчев. С пропуски се отчетоха Ивайло Димитров, Митко Ценовски, Кънчев и Ники Павлов.

През второто полувреме Николай Киров пусна нови 11 играчи на терена. В 80-ата минута Димитър Димитров вкара за 3:0. Младокът заби с плонж с глава след пас отдясно на Петко Фанев. За пръв път от 3 седмици на терена се появи Пейо Батинов, който лекуваше контузия.

Съставът на Спартак: Денчев, Аргиров, Любен Николов, Людмил Николов, Мурад Ибрахим, Стаев, Ценовски, Н. Павлов, Й. Христов, Ив. Димитров, Кънчев (Ст. Здравков, Ст. Терзиев, Манев, Батинов, Площаков, Ников, Д. Димитров, Фанев, В. Терзиев, Св. Асенов)