След ЦСКА и Униао отстрани Хайдук в продълженията
След ЦСКА и Униао отстрани Хайдук в продълженията / netinfo
Тимът на Хайдук Кула за втора поредна година отпада от евротурнирите след продължения.

През миналия сезон сърбите създадоха доста главоболия на ЦСКА в турнира на Купата на УЕФА, но в крайна сметка червените успяха да продължат напред след спасителен гол на Александър Тунчев в 120-тата минута.

През настоящата кампания Хайдук победи у дома с 1:0 Униао Лейрия. На реванша в Португалия сърбите удържаха 0:0 до 90-тата минута, но тогава Едер се разписа за домакините и прати двубоя в продължение.

Ларанейро от дузпа направи 2:0 за Униао в 97-мата минута. Богич в 107-мата обаче също от бялата намали на 2:1, а при този резултата сърбите продължаваха напред. Сугу вкара нов гол за португалците в 117-тата, а Ларанейро оформи крайното 4:1 в 120-тата минута от третата дузпа свирена в продълженията.