Скучно реми прати Ланс на осминафинал
Скучно реми прати Ланс на осминафинал / netinfo
Ланс удържа нулево равенство в Атина и след победата с 3:1 в първия мач срещу Панатинайкос продължава на осминафинал в турнира да Купата на УЕФА.

В следващия кръг френския тим ще се изправи срещу Байер Леверкузен.

Домакините от Панатинайкос направиха всичко възможно да отбележат гол още в първите минути, който да им даде възможност да опитат пълен обрат, но Ланс се бранеше добре.

Двубоят не блесна с особени футболни достойнства, като пред ПАО се откриха по-чистите положения, без да има стопроцентови такива. Двата отбора успяха да запишат в актива си общо шест точни удара във вратата.

Всички надежди на Панатинайкос приключиха в 80-та минута, когато реферът Яра ги остави с човек по-малко на терена. Бранителят Морис напусна терена с червен картон заради груб фаул срещу Кузин.