Шефийлд Юнайтед и Мидълзбро ще преиграват
Шефийлд Юнайтед и Мидълзбро ще преиграват / netinfo
Мидълзбро продължи тенденцията отборите от Висшата лига да се представят колебливо за Купата на Англия и ще трябва да преиграе мача си с Шефийлд Юнайтед от осминафиналите на турнира.

Двубоят, който завърши 0:0, бе дебют на новоназначения наставник на остриетата Кевин Блекуел, който бе представен пред феновете на Брамъл Лейн преди срещата.

Мачът бе равностоен, като двата отбора изпуснаха може би най-чистите си голови положения в края добавените минути на двете полувремена.

През първата част Бийти можеше да даде преднина на Шефийлд Юнайтед, но би над вратата на Марк Шварцер, а в последните секунди на двубоя непокритият Погатец можеше да измъкне победата за гостите от Мидълзбро, но ударът му с глава не намери мрежата на Пади Кени.