Сао Пауло без проблеми срещу Насионал, Адриано блести
Сао Пауло без проблеми срещу Насионал, Адриано блести / netinfo
Бразилският нападател Адриано бе един от най-добрите за своя Сао Пауло при победата с 2:0 над уругвайския Насионал в осминафиналите на Копа Либертадорес.

Адриано, който играе в Сао Пауло под наем от италианския шампион Интер, се разписа през първата част, а второто попадение падна в последните минути и бе дело на Дагоберто.

Първият двубой в Монтевидео завърши при нулево равенство и след успеха днес Сао Пауло намери място на четвъртфиналите на надпреварата. Гостите от Насионал играха едно полувреме с човек по-малко на терена, след като защитникът Пабло Кабалеро бе изгонен в 46-ата минута.

На четвъртфиналите Сао Пауло, който е трикратен носител на купата, ще се изправи срещу състава на Флуминензе.