Райън Бабел: Имаше дузпа
Райън Бабел: Имаше дузпа / netinfo
Полузащитникът на Ливърпул Райън Бабел сподели, че според него е имало дузпа за нарушението на Коло Туре срещу самия него в реванша срещу Арсенал (4:2) на четвъртфиналите срещу Шампионската лига. Реферът отсъди 11-метров наказателен удар в 85-та минута, реализиран точно от Стивън Джерард за 3:2.

Първият въпрос към играча след мача бе именно за положението, при което домакините излязоха напред в резултата.

„Мисля, че имаше дузпа. Той ме задържа и аз не успях да стигна до топката”, категоричен бе футболистът на Ливърпул.

Райън Бабел не пропусна да благодари и на феновете, които подкрепяха отбора на „Анфийлд”: „Мисля, че привържениците отново се изкачиха на по-високо ниво. Те бяха 12-ят играч на терена.”