Раджински отказа Панатинаикос
Раджински отказа Панатинаикос / netinfo
Нападателят на Ксанти Томаш Раджински реализира и трите гола за своя тим при победата с 3:2 над претендента за титлата в Гърция Панатинаикос. Това бе вотирят хеттрик за нападателя от началото на сезона.

Канадксият национал откри головата си сметка в 10-ата минута на мача. През втората част, само в рамките на десет минути, Раджински направи резултата класически.

Гостите от Панатинаикос пропуснаха няколко отлични възможности за гол преди Елдер Пощига да намали за 1:3. Ентусиазирани от гола си „зелените” стигнаха до ново попадение в 70-ата минута дело на Димитрис Салпигидис. Въпреки добавените шест минути в края футболистите на Пао така и не успяха да стигнат до точката.

Така Панатинаикос вече се намира на второ място във временното подреждане. На първа позиция, с две точки повече, е отборът на Олимпиакос.