Пирин и Локо Пд не се победиха в последния кръг
Пирин и Локо Пд не се победиха в последния кръг / netinfo
Отборите на Пирин и Локомотив Пловдив не успяха да се победят в последния кръг на родния шампионат. Срещата в Благоевград завърши при резултат 1:1.

Гостите от Пловдив поведоха още в 8-ата минута след попадение на Румен Горанов. Полузащитникът на „смърфовете” бе точен от пряк свободен удар. До края на първата част възпитаниците на Драган Канатларовски имаха още две възможности, но така нов гол не падна.

През втората част домакините показаха по стойностна игра и логично стигнаха до изравнително попадение. То падна в 85-ата минута и бе дело на Кирил Николов. Футболистът на Пирин стреля, топката се отклони в тялото на защитник на гостите и се оплете в мрежата на Локомотив Пловдив.

След поделените точки Пирин зае на осма позиция, докато съставът на Локо Пловдив остана девети.